Колектив, якому все під силу

Колектив, якому все під силу


У Палаці культури м. Луцька відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу. 

У залі – заступник голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар, перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов, заступник голови обларади Роман Карпюк, виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міськради Григорій Пустовіт та інші високопосадовці. 
Не оминули увагою дійство найвищі представники духовенства Волині: прийшли привітати лісівників митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл, єпископ Волинський і Луцький УПЦ Нафанаїл. Серед гостей також – колишні керівники лісової галузі Волині Анатолій Голік та Богдан Колісник.
Доповідав про роботу за цей рік начальник облуправління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.
«Умови, у яких перебуває Україна та всі галузі економіки, разом із лісовим господарством, починаючи із 2014 р.у, це намагання закріпити сіянці та саджанці реформ. Однозначно, лісівники першими опинились у новій реальності. Першими, адже усвідомлення того, що деревина іде на укріплення лінії оброни на Сході, а одноденний заробіток, перерахований працівниками стає джерелом існування для сімей наших колег у східних областях, одразу заставляють інакше дивитись і на свою роботу, і на управління серед інших обласних управлінь, – наголосив Олександр Михайлович.
«На наших з вами плечах лежить відповідальність за долю лісу!», – такою була квінтесенція виступу Володимира Бондаря, який вручив лісівникам відзнаки державного рівня.
Щирі слова вітань промовив Олександр Степанцов, наголосивши,  що «праця та внесок у розвиток і захист лісів працівників галузі є неоціненною». 
Слова вдячності від громади Волині та вітання зі святом від голови обларади Ігоря Палиці передав лісівникам Роман Карпюк.
«Ми бачимо вашу щоденну роботу. Знаємо проблеми. Будемо робити все, щоб спільно побороти те екологічне лихо, яке загрожує лісам області», – підкреслив.
«Вдячні за те, що даруєте нам це природне диво, яке ви щодня оберігаєте, лікуєте, примножуєте. Ліси є візитівкою Волині саме завдяки вашій праці», – наголосив Григорій Пустовіт і вручив лісівникам нагороди.

Загалом 144 волинських лісівники отримали нагороди різного рівня.
Особливим і символічним було звернення до нинішніх лісівників ветерана галузі Георгія Бондарського.
Церемонія нагородження кращих із кращих, численні музичні вітання, квіти, побажання, дорослі та дитячі щирі посмішки, зворушлива атмосфера радості та гордості за себе і колег, тихий біль втрат – все ці змішані докупи емоції створювали дійсно святкову атмосферу.
У холі Палацу культури було облаштовано виставку творів образотворчого мистецтва, напрацьованих на Всеукраїнському пленері художників «Західне Полісся» (Шацький район Волинської області), що відбувався з 9 по 19 серпня 2017 р. А також діяла виставка дитячих малюнків – переможців та учасників конкурсів «Людина і ліс», «Охорона праці очима дітей».

Світлана ДУМСЬКА.

На фото Павла БЕРЕЗЮКА: Роман Карпюк, Володимир Бондар, Богдан Колісник, Олександр Кватирко, перший заступник начальника ВОУЛМГ Віктор Сахнюк та заступник начальника управління Олександр Рибчинський; у залі під час святкування.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%