Семінари

Семінари

Безпека праці – пріоритетний напрямок державної політики

Саме такий державницький підхід сповідують лісівники Волині. Начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко вважає, що безпека працівників галузі та їх добробут повинні бути в центрі уваги керівників усіх ланок.

З цією метою спільно з управлінням держпраці у Волинській області Волинське ОУЛМГ розпочало серію семінарів, покликаних поглибити знання своїх працівників з основ охорони та гігієни праці, забезпечення правил безпеки на виробництві. Сьогодні в управлінні Держпраці відбувся перший бліц-семінар для директорів державних лісових та лісомисливських господарств. У ньому взяли участь також заступник начальника лісоуправління Олександр Рибчинський та головний спеціаліст відділу лісових ресурсів управління Олександр Боровицький.

Тема семінару – «Стан промислової безпеки та охорони праці в галузі лісового господарства. Основні проблеми промислової безпеки та охорони праці в галузі, шляхи їх вирішення». Бліц-семінар вів заступник начальника управління держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський.

– Наші функції не каральні, – звертаючись до лісівників, наголосив Ігор Юрійович. – Ми разом із вами працюємо на кінцевий результат – зберегти життя людей.

Перед присутніми виступили начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Наталія Киричук, завідувач сектору з питань експертизи умов праці Віталій Кондратюк, завідувач сектору розслідувань, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Ярослав Головка, головний інспектор відділу гігієни праці Іван Шпак, головний спеціаліст сектору розслідувань, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Михайло Мороз. Звернувся до колег і заступник начальника ВОУЛМГ Олександр Рибчинський.

Вони говорили про «Стан промислової безпеки та охорони праці на піднаглядових підприємствах галузі лісового господарства Волинської області», «Аналіз травматизму, основні завдання з дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці щодо недопущення випадків виробничого травматизму в галузі лісового господарства Волинської області», «Основні проблеми промислової безпеки та охорони праці в галузі, шляхи їх вирішення», «Стан охорони праці на підприємствах Волинського ОУЛМГ».

Наступні семінари охоплять навчанням інші категорії керівного складу галузі – головних спеціалістів, безпосередньо відповідальних за безпекову складову галузі.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%