Квітуче узбіччя

Квітуче  узбіччя


Відомий волинський скульптор-монуменаліст Василь Рижук перетворив звичайну дорогу у справжнє диво. Трудолюбивий митець засадив узбіччя швидкісних стратегічних автотрас чорнобривцями та соняхами. Тож недарма у народі його прозвали «Василем-Чорнобривцем».

Свою запашну ініціативу митець назвав «Квітучим прапором України». Зізнається, що для кожної області має по мішку насіння, а якби влада допомогла трохи коштами, то б засадив квітами всі центральні автомагістралі України.
Люди захоплюються завзятістю Василя Рижука, а подорожні втішаються заквітчаними краєвидами. Тож не дивно, що Волинський народний хор відвідав із творчим виступом с. Шклінь Горохівського р-ну, чиї узбіччя уже тривалий час заворожують квітучою красою, аби підтримати ініціативу волинського скульптора та привернути увагу до його роботи.
Варто сказати, що скульптор усе робить власними руками: і перекопує землю, і квіти саджає, і доглядає за ними. Тож не дарма Василь Рижук двічі був переможцем конкурсу «Людина року Волинського краю» та тричі лауреатом «Книги рекордів України».
У подяку за безкорисну працю відомого скульптора люди звернулися  з колективними листами до облдержадміністрації з проханнями номінувати «Сонячного Чорнобривця» на державну нагороду. Однак, через бюрократію митець і досі чекає на свою відзнаку. Ордени отримують беручкіші…

Ольга КОНОНЧУК.
На фото Петра КРИВОШЕЯ: митець у квітучому колі з артистками волинського хору.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%