Сторінками минулого 5.10.2017

Сторінками минулого 5.10.2017

90 років тому
КПЗУ мітингує
«Революційна робота серед трудящих лише посилилася, коли влітку 1927 р. відновив свою діяльність Луцький повітовий комітет КПЗУ. Він організував страйки робітників міської електростанції та цегельних заводів. Трудящі вийшли з гаслами «Звільнити політв’язнів!» та «Смерть катам!». Три дні тривала демонстрація, поліція нічого не могла вдіяти. І в результаті умови утримання в’язнів у тюрмі поліпшилися».
(«Радянська Волинь», 1967 р.).

70 років тому
Ювілейний вождь
«Продовжує покращуватися життя трудящих м. Берестечка з відновленням Радянської влади. У ювілейний, 1947 рік, на трьох вулицях міста було прокладено тротуари, на одній площі – бруківку. А до 30-річчя Великої Жовтневої Соціалістичної революції тут відкрито пам’ятник В. І. Леніну, біля якого згодом розбили парк».
(Більшовицька зброя», 1947 р.).

25 років тому
Загадковий замах
«Після загадкового «замаху на життя» 28 жовтня голови обласної комісії з ліцензування вивезення дефіцитних товарів за межі області Борис Сорока пішов із посади заступника Представника Президента України у Волинській області. Неприємність сталася, коли Борис Гнатович постраждав біля будинку, де мешкав. А 24 грудня кримінальну справу щодо цього інциденту було закрито на прохання самого потерпілого, який зізнався, що ножові поранення наніс сам собі».
(«Молода Волинь», 
1992 р.).

10 років тому
«Юля, Юля!»
«Під час позарчегових парламентських виборів на Волині впевнено перемогу по всіх 7 округах отримав БЮТ на чолі з Юлією Тимошенко. Найбільшу підтримку лідер та її список отримали в окрузі №25 (Маневицький і Ківерцівський р-ни), від яких ненабагато відстали м. Ковеля і Ковельського р-ну, м. Луцька, Луцького і Рожищенського р-нів, а також м. Володимира-Волинського, однойменного та Іваничівського р-нів. Блок «Наша Україна – Народна Самооборона» (лідер списку – Юрій Луценко) впевнено посів 2 місце».
(«Волинська газета», 2007 р.).
На фото з архіву: виборчий плакат Юлії Тимошенко.

Підготував 
Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (150) - 29.5%