Справу Третяків залампичили?!

Справу Третяків залампичили?!

Минулої середи, 4 жовтня, у Луцькому міськрайонному суді відбулося чергове судове засідання щодо справи подружжя Тетяни та Сергія Третяків, яким правоохоронці «шили» хабар.


«Волинська газета» тримала це питання на постійному контролі. На минулому, напевне передостанньому, засіданні ми також були присутні. Щоправда, воно тривало не довго. Прокурор попросив змінити обвинувачення. Проти цього не заперечували захисники та самі звинувачені. Суддя Валерій Покидьок також погодився з думкою прокурора і закрив засідання. Черговий його раунд відбудеться 19 жовтня, про його рішення ми обов’язково проінформуємо своїх читачів.

Судова епопея добігає до свого логічного завершення, але з усього видно, що справу, швидше усього, злампичили через невдалий копил і тепер вона розвалюється. За це з когось треба було б знімати стружку. На жаль, подібна демократична практика, яка давно є усталеною у прогресивних  державах, у нас не прижилася і невідомо, чи колись подібне буде. За свої помилки ще жоден правоохоронець не постраждав. З них як з гуся вода.

А справа тягнеться вже понад 2 роки...

Наш кор.

На знімку Володимира ПРИХОДЬКА: судове засідання у справі Третяків, у центрі уваги секретар засідання, суддя і прокурор. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (203) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%