Люди кажуть: «Досить!»

Люди кажуть: «Досить!»

Незважаючи на дощ і холод, 5 жовтня майже 1000 лучан зібралися після 18.00 на Театральному майдані, щоб зустрітися з лідером «Руху Нових Сил», екс-Президентом Грузії, недавнім головою Одеської облдержадміністрації Міхеїлом Саакашвілі.


Для того, аби поспілкуватися з Міхеїлом Саакашвілі, зібралася понад тисяча лучан. Посилені патрулі поліції та «ввічливі люди в цивільному» теж чатували по всіх кутках і навіть обмежили рух автотранспорту кількома вулицями, повиставлявши свої джипи навіть на тротуарі, що вважається грубим порушенням Правил дорожнього руху...

Влада, словом, боялася цього візиту. Тож цілком можливо було очікувати від неї провокацій. Очевидно, саме з цієї серії була фраза безіменної горохівчанки, яка обурилася, що вулицями її міста «їздять танки і бетеери з гарматами»...

Та страшилки не спрацювали. І свідомі громадяни прийшли на Театральний майдан.

«Те, що сьогодні, попри несприятливі погодні умови, зібралося багато людей – дуже гарна новина для всіх і дуже погана новина для нинішньої влади – «політичних бариг! Адже це означає, що люди здатні на реальний прорив свідомості, зміну системи та приведення нових людей до влади», – сказав, виступаючи з непокритою головою під дощем,  Міхеїл Саакашвілі.

Він розповів про те, чому ця нікчемна влада боїться призначити вибори луцького міського голови («тому що ні БПП, ні «Народний фронт» не вважають, що зараз «проведуть» до посади свого кандидата»), чому імітує реформи, а сама на прикладі Петра Порошенка безбожно краде, чому провали в освіті, земельних питання, на митниці і буквально в усіх сферах життя, в тому числі і в «реформованій» поліції, яка вміє охороняти мєнтів-начальників і не здатна боротися з криміналітетом.

Міхеїл Саакашвілі знову озвучив основні вимоги свідомої опозиції та закликав усіх лучан на масову акцію протесту, яка 17 жовтня відбудеться в Києві. Він зазначив, що разом із народом прийде «поговорити» з Петром Порошенком, а якщо той заховається за кордонами силовиків, то «ми знаємо, що далі робити».

Перед присутніми також виступив народний депутат України Юрій Дерев'янко. Саме йому належить крилата фразу про суть ініціативи Міхеїла Саакашвілі: «Люди кажуть: «Досить!».

Тобто, ця влада або негайно виконає основні вимоги Майдану, або має піти. І чим скоріше, тим краще для неї.

Мабуть, розуміння невідворотності такого сценарію прийти на площу не лише сотні тих, хто хотів побачити Міхеїла Саакашвілі, але й декілька десятків тих, хто прагнув себе показати на фоні лідера антипорошенківського руху. Про всяк випадок: як «Рух Нових Сил» переможе, то буде аргумент: я теж був на Майдані...

Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Міхеїл Саакашвілі в Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (203) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%