З ким вечеряв опозиційний Міхеїл Саакашвілі?

З ким вечеряв опозиційний Міхеїл Саакашвілі?

Як відомо, ввечері 5 жовтня ц. р. у м. Луцьку відбулася зустріч громадськості з лідером «Руху Нових Сил», екс-Президентом Грузії, недавнім головою Одеської облдержадміністрації Міхеїлом Саакашвілі, позбавленого Петром Порошенком українського громадянства.


Після закінчення виступів Міхеїл Ніколозович, як поінформував «Волинську газету» її співробітник Віктор Райов, поспілкувався з військовими пенсіонерами, на хвильку зупинившись біля автівки з київськими номерами. Довідавшись, що звільненим ще в радянські часи у відставку прапорщикам платять по 1350 грн на місяць, одразу пообіцяв виправити ситуацію, коли влада в Україні зміниться.

Потім Міхеїл Саакашвілі поспілкувався з представниками одного з новостворених місцевих телеканалів і в супроводі джипа з грузинськими номерними знаками вирушив від будинку облмуздрамтеатру в невідомому напрямку.

Зараз стає зрозуміліше, куди ж він поїхав. Як свідчить фото, оприлюднене в соцмережах відомим бізнесменом і громадським діячем Василем Токарським, після зустрічі з громадою Міхеїл Саакашвілі якщо не переночував у м. Луцьку, то, в усякому випадку, тут повечеряв. Поруч були й інші особи, але фото зроблене лише з Василем Токарським, який разом із дружиною Юлією був присутнім на зустрічі з лучанами і стояв неподалік високого гостя.


Слід нагадати, що раніше в публічній площині Василь Токарський був помічений під час презентації вишитих ікон його дружини в Замку Любарта. Тоді серед почесних гостей був і голова облдержадміністрації Володимир Гунчик – лютий ворог Міхеїла Саакашвілі.

Яка чорна кішка з тих пір пробігла між Василем Васильовичем і Володимиром Петровичем, невідомо. І навіть присутність обох у новій Наглядовій раді Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки цього не згладила… Тож тепер Василь Токарський демонструє приятельські стосунки і з лідером «Руху Нових Сил» Міхеїлом Саакашвілі і його представником в області Сергієм Адамчуком.

Світлана КОМА.

На фото з соцмереж та з сайта "Волинь 24": Міхеїл Саакашвілі і Василь Токарський після мітингу; під час літньої презентації ікон Юлії Токарської.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (203) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%