Майже порожній зал «Народного контролю»...

Майже порожній зал «Народного контролю»...

Народний депутат України, колишній тележурналіст Дмитро Добродомов, який серед інших допомагав Міхеїлу Саакашвілі перетнути польсько-український кордон 10 вересня ц. р. у пункті пропуску «Шегині», теж побував у Луцьку. Але чомусь на день пізніше від лідера «Руху Нових Сил», а не разом із ним.


Прес-служба партії повідомила, що «Народний контроль» пропонує відновити потужне виробництво електротранспорту в країні, це створить тисячі робочих місць та зможе якісно оновити парки електротранспорту в містах.

Про це під час зустрічі з працівниками Луцького підприємства електротранспорту в рамках робочого візиту в Луцьк заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

Після серії інших зустрічей Дмитро Добродомов 6 жовтня відвідав орендований Палац культури м. Луцька, де провів зустріч із громадянами, відповівши на низку актуальних питань.

Слід зауважити, що «Народний контроль» на Волині асоціюється з нинішнім депутатом луцької міськради. колишнім очільником «Правого сектору» в області Павлом Данильчуком.

Зустрічі пройшли без ексцесів і порушень громадського порядку.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО: людей у Палаці культури з Дмитром Добродомовим було не густо.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (203) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%