Акценти

Акценти

Володимир Кравценюк: «Ми висуваємо достойних кандидатів до ОТГ Турійського та Старовижівського районів»

Керівник Волинської РПЛ Володимир Кравценюк продовжує робочі поїздки областю. Разом із заступником Віктором Прокопчуком він відвідав районні центри Турійськ та Стара Вижва. Головна мета візиту – підготовка до виборів ОТГ, які відбудуться 29 жовтня цього року.

«В Турійському та Старовижівському районах ми висуваємо кандидатів до п’яти об’єднаних громад. Впевнений, вони достойно представлятимуть свої виборців і зможуть зробити сільські самоврядні ОТГ фінансово спроможними, стимулювати розвиток фермерства та бізнесу і забезпечити односельців роботою, – підкреслив  Володимир Кравценюк. – Наші висуванці від Радикальної партії добре знають, що першочергово потрібно для успішного розвитку самоврядних територій. Вони живуть в цих же населених пунктах і добре обізнані з місцевими проблемами.»

Володимир Кравценюк також запевнив, що майбутні голови та депутати матимуть постійну політичну підтримку на всеукраїнському рівні. Фракція Радикальної Партії у Верховній Раді розробила і добивається ухвалення законопроектів в сфері земельного законодавства, які сприятимуть розвитку ОТГ і дадуть дійсну владу на місцях.

Жанна ВОРОБЙОВА.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (203) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%