Кордон на Ягодині – паралізований

Кордон на Ягодині – паралізований

Поблизу українсько-польського кордону на автомобільному шляху міжнародного значення М-07 Київ-Ковель-контрольно-пропускний пункт «Ягодин» о 11.30 9 жовтня розпочалася мирна акція протесту нововолинських шахтарів. Прикордонники рекомендують водіям шукати інші маршрути за кордон.


Отже, на дорозі від любомльського перехрестя до Ягодина, біля населеного пункту Старовойтове, обурені невиплатою зарплати шахтарі таки здійснили перекриття автомобільної дороги між Києвом та Варшавою шляхом безперервного руху  на пішому переході учасниками акції в кількості понад 70 чоловік.

«В результаті переговорів співробітників Національної поліції з учасниками пікету стало відомо, що вони готові частково пропускати по одному легковому транспортному засобу, але рух вантажівок заблоковано повністю», – Державна прикордонна служба України інформує про це подорожуючих, які планують перетнути державний кордон України в пункті пропуску «Ягодин», наголошує про можливі незручності та рекомендує під час планування поїздок із подальшим перетином кордону скористатися іншими пунктами пропуску.

Наш кор.

На фото пр5ес-служби ДПСУ: шахтарі перекрили під’їзд до Ягодина біля с. Старовойтове.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (203) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%