Правда одним реченням 12.10.2017

Правда одним реченням 12.10.2017

…Звання «Заслужений юрист України» з нагоди Дня юриста отримала суддя Волинського окружного адміністративного суду у відставці Марія Александрова, а загалом по Україні з нагоди свята не відзначено жодного адвоката.
…Камінь-Каширський міський голова Василь Бондар, якого губернатор області Володимир Гунчик звинуватив у зриві адмінреформи, небажанні об’єднуватися з біднішими селами та назвав «крутим перцем», разом із депутатами організували 8 жовтня урочисте святкування Дня міста.
…У Києві та інших великих містах почастішали пропозиції молодим студенткам за велику винагороду та безплатне проживання в квартирі надавати пакет «послуг»: секс, прибирання кімнат і приготування їжі на двох. 
…Відсутність на кінних підводах світловідбивного обладнання призводить до смертельних ДТП: 9 жовтня біля с. Пісочне Ковельського р-ну «фура»  в темряві збила воза з їздовим.
…Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков вручив понад 100 учасникам АТО документи на безплатні земельні ділянки як у межах міста, так і на території суміжних сільрад.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (63) - 15.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (182) - 46.1%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (103) - 26.1%