Лісівничий молодіжний центр

Лісівничий молодіжний центр

Відбулося засідання робочої групи Наукової ради при Волинському облуправлінні лісового та мисливського господарства. Його провів голова Наукової ради, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садово-паркового господарства біологічного факультету СНУ ім. Лесі Українки Анатолій Гетьманчук. 

На порядку денному – питання, пов’язані із діяльністю «Лісівничого молодіжного центру», що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ». Також обговорено кандидатуру його координатора Валентини Юхимчук, яка розповіла про своє бачення роботи з молоддю і дітьми. Відтак обговорено план дій на найближчий час, роль науковців у роботі Центру, визначено 4 головні складові його діяльності: виховну, профорієнтаційну, науково-досвідну і еколого-лісівничо-просвітницьку. Також обмінялися думками щодо конкретизації та поглиблення положень, практичних науково-досвідних студій у ботанічному заказнику. 
В обговоренні, а подекуди й дебатах узяли участь професор кафедри садово-паркового господарства біологічного факультету СНУ ім. Лесі Українки Михайло Шевчук, начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ, голова облорганізації Товариства лісівників України, секретар НР ВОУЛМГ Борис Бабеляс, кандидати наук і доценти Василь Войтюк та Сергій Голуб (СНУ), Леонід Дацюк (ЛНТУ), кандидат сільгоспнаук  Михайло Петрик, прес-секретарі ВОУЛМГ Світлана Думська та Сергій Цюриць. Прийнято рішення ввести до Наукової ради ВОУЛМГ Валентину Юхимчук та директора ДП «ВЛСНЦ» Тетяну Неводнічик.

Наш кор. 
Фото Світлани ДУМСЬКОЇ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%