Сторінками минулого 12.10.2017

Сторінками минулого 12.10.2017  

75 років тому
Більшовик із револьвером
«Як сталінська кліка звикла вирішувати «національне питання»? Вона спочатку роздмухує ворожнечу між сусідніми народами, а потім, як комісар із револьвером, біжить «на допомогу», щоб когось порішити, а когось полонити. Тому ніяка свідома нація не буде мати ніколи нічого спільного з червоною Москвою!»
(«Український голос», 1942 р.).

60 років тому
«Ленінська» ланкова
У колгоспі «Шлях Леніна» с. Хобултова Володимир Волинського р-ну на виконання рішень ХХ з’їзду КПСЧС і ХІХ з’їзду КП України стимулювали зусилля колгоспників на дальше збільшення виробництва сільськогосподарської продукції. Під керівництвом голови правління М. Г. Гловацького рільничі бригади зібрали по 26 цнт зернових і по 372 центнери цукрових буряків, а ланка А. І. Денисюк виростила на площі 19 га по 606 цнт солодких коренів, за що ланкову нагороджено орденом Леніна».
(«Слово правди», 1957 р.).
На фото з архіву: механічне розпушування міжряддя цукрових буряків у колгоспі «Шлях Леніна», де ланкова отримала орден Леніна.

20 років тому
Міст і ліфт
«Більше не будуть лазити під вагонами лучани та гості міста, щоб дістатися від залізничного вокзалу до «Варшавського базару» і в зворотньому напрямку. Об’єднання «Мостобуд» розпочало будівництво пішохідного переходу над коліями і проїжджою частиною вул. Карпенка-Карого. Його довжина сягатиме 70 метрів. З обох боків планують обладнати механічні підйомники, що значно полегшить людям переправляти вантажі, які вони щодня привозять із собою на базар».
(«Досвітня зоря», 1997 р.).

10 років тому
Куми. «Зеки» і «мєнти»…
Начальник кримінальної міліції УМВСУ у Волинській області, полковник міліції Олександр Сохацький відповів на запитання, чому серед бандитів і міліціонерів не тільки багато родичів, але й кумів, із якими вони по саунах ходять:
«Знаю про такі випадки. Вони непоодинокі… Але особисто в моєму оточенні немає ані тих, хто відбував покарання, ані якихось «крутеликів».
(«Волинська газета», 2007 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%