У подарунок – книги

У подарунок – книги

У Луцькому педагогічному коледжі відбулася традиційна акція «Подаруй бібліотеці книгу». Учасники студентського читацького клубу «ЛітЕра» самі вибрали 30 книг, які зацікавлять молодь. 

Клуб «ЛітЕра» розпочав свою роботу у жовтні 2012 р. з облаштування полички буккросингу у кабінеті дитячої літератури і став осередком активного, творчого студентства. Клубівці активно долучаються до літературних і мистецьких заходів, які проводяться в Луцьку. Організовують зустрічі з сучасними українськими та зарубіжними майстрами слова, обговорюють твори, обмінюються думками, враженнями про прочитане. Популярними серед студентської молоді міста стали квартирники «Література без обмежень», які дають змогу в неформальній обстановці зустрітися та обмінятися творчими знахідками молодим талантам.
Книголюби ініціюють різноманітні акції, які мають на меті популяризацію друкованого слова: передали книги для пацієнтів Луцького гарнізонного військового госпіталю; щороку проводять благодійний захід  «Українська книга – дітям Слов’янська». У подальших планах – організація літературних квестів та продовження мистецької акції «Література без обмежень».

Анна КОЗЛЮК, студентка Луцького педагогічного коледжу.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%