На Волині відбувся Чемпіонат області з плавання

На Волині відбувся Чемпіонат області з плавання

Учора, 12 жовтня, у Спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву плавання міста Луцька відбувся Чемпіонат Волинської області з плавання серед молоді.
 Більше півсотні юних спортсменів змагалися за звання кращих на різних дистанціях. Переможці представлятимуть область у Чемпіонаті України серед молоді, який відбудеться у місті Біла Церква 1-4 листопада.
   Привітати учасників змагань та побажати їм вдалих стартів прийшли заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексій Веремійчик, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації Ігор Дмитришин.
   У вітальному слові Костянтин Петрочук зазначив, що під час змагань відбудеться відбір у команду області для участі у Чемпіонаті України, яка повинна гарно представити Волинь на цих змаганнях. “Бажаю вам міцного здоров'я, успіхів, досягнення поставлених перед собою цілей та завдань”, - додав він.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%