Нарада волинських, львівських і люблінських прикордонників

Нарада волинських, львівських і люблінських прикордонників

У м. Холм Люблінського воєводства Республіки Польща відбулася чергова нарада представників прикордонних відомств України та Польщі.


Господарі були представлені командиром Надбужанського відділу Прикордонної варти РП полковником Яцеком Щахуром, коменданта Надбіжанського відділення цього підрозділу підполковником Томашем Жибіньські та його помічниками – підполковником Мартою Погодою і капітаном Аркадіушем Тивонюком. Нашу делегацію очолював начальник Луцького прикордонного загону полковник Микола Скарвінко, його колега зі Львівського прикордонного загону полковник Олександр Чорний, а також співробітники, які їх супроводжували.
Як поінформували в прес-службі Надбужанського відділу Прикордонної варти РП, «під час переговорів підсумували спільні дії з охорони польсько-українського кордону на цій ділянці, контролю за громадянами та транспортними засобами в пунктах пропуску, а також обговорили найголовніші загрози, котрі тягне за собою транскордонна злочинність».

Представники обох сторін зауважили, що слід краще координувати спільну роботу на пунктах пропуску, посилити контроль та транспортом і людьми.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Даріуша СЄННІЦКІ: під час переговорів українських і польських прикордонників. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%