Ковельчани-переможці Всеукраїнського фестивалю

Ковельчани-переможці Всеукраїнського фестивалю

У Луцьку вперше відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім». Тож на Волинь з’їхались  танцювальні колективи і вокалісти з різних куточків держави.

Як інформує Ковельська міська рада, ковельчан у номінації «Хореографія» представляв народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок» Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка (художній керівник, відмінник освіти України Любов Ризванюк, педагог-хореограф Сергій Панюс).

У номінації «Вокал» від Ковеля виступали - дует   «Сузір’я» студії естрадного співу «Зорепад» НВК № 13 (керівник Руслана Шацька) та учениця ЗОШ № 10 Анастасія Люклянчук  (керівник Регіна Мигуля).
За рішенням журі переможцями  у своїх номінаціях  визнано  ансамбль  «Барвінок» та дует «Сузір’я». Колективи нагороджено грамотами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації  та дипломами І ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти.
З нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва вихованці «Барвінка» присвячують свою перемогу оборонцям нашої держави. Зичать їм міцного  здоров’я та миру нашій країні.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%