17.10.17. Сьогодні. Завтра. І до кінця!

17.10.17. Сьогодні. Завтра. І до кінця!  «Рух Нових Сил» звертається до волинян за підтримкою у мирній боротьбі з апологетами минулого.


«Велика політична реформа» не завершена і триватиме, доки не будуть виконані всі вимоги. Не дивлячись на активність громадськості, на консолідацію всіх демократичних політичних сил, організаторів і учасників всіх майданів (Помаранчевого, Гідності, податкового, банку Михайлівський, авто та інших), депутати Верховної Ради відмовляються почути свій народ і почати працювати на своїх виборців.

Саме тому до волинян 18 жовтня звернувся координатор облорганізації «Руху Нових Сил»  Сергій Адамчук.

«Законопроекти про #антикорупційнийсуд #відкритісписки #недоторканість вчора після жорстких вимог учасників Акції ледь спромоглися внести в порядок денний на четвер.  Вони шукають варіанти, розповідають про процедури і інші дрібязки. Насправді потрібна лише політична воля Президента Петра Порошенка. Або ця Рада прийме згадані закони, або залишиться в історії. Мусимо допомогти нашим обранцям прийняти ці нагально потрібні українцям закони», – написав.
Як може допомогти кожен волинянин?
Ось алгоритм дій від Сергія Адамчука і його однодумців:

1. Найголовніше. Особисто взяти участь в акції в Києві: вже сьогодні, завтра і до кінця. Волинська команда «Руху Нових Сил» Михеїла Саакашвілі зробить усе, щоб усі волиняни, які мають бажання взяти активну участь в Акції, змогли це зробити (контактна особа – 0992151085).
2. Запросити всіх друзів, родичів, знайомих до участі в акції під Верховною Радою.
3. Допомогти всіма можливими засобами і ресурсами учасникам акції в Києві.
4. Допомогти всіма можливими ресурсами Волинській обласній організації РНС Михеїла  Саакашвілі (транспорт, паливо, харчі, медикаменти, друк листівок, все, що може знадобитися на Майдані)
5. Максимально поширювати правдиву інформацію про Акцію на своїх сторінках в соцмережах, а також розповідати про те, що відбувається в Києві тим, хто не користується Інтернетом».
Лише об'єднавшись, ми змусимо депутатів працювати. Разом переможемо! Так вважає Сергій Адамчук та інші волиняни, які разом із іншими громадянами зараз у столиці.

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: Михеїл Саакашвілі і Сергій Адамчук (справа).

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%