За прикладом «Беркуту». Поліція в Києві заарештувала 11 людей…

За прикладом «Беркуту». Поліція в Києві заарештувала 11 людей… Оскільки учасники протестних акцій у Києві вчора відібрали в нацгвардійців металеві щити, начальник Нацполіції України Сергій Князєв одразу заявив, що це – грабіж. І хоча клявся, що поліція не застосовуватиме до мітингарів силу, збрехав. 18 жовтня під вечір люди в уніформі та в шоломах вдерлися в один із наметів і захопили 11 мітингарів. Мовляв, вони – грабіжники.


«Коли колона на чолі із людьми з викраденими у правоохоронців щитами в руках вишикувалася, аби йти під інші адміністративні будівлі, правоохоронці вкотре закликали мітингувальників повернути засоби захисту. Однак отримали відмову, внаслідок чого виникла сутичка та штовханина. В результаті інциденту поліцейські доставили до відділку 11 активних учасників», – заявили у поліції так, як стара міліція виправдовувала дії «Беркуту».

Потім підігнали синій автозак. Щоб його зупинити, народний депутат Семен Семенченко навіть під колеса вантажівки ліг, але вона під прикриттям силовиків поїхала в Печерський райвідділок Нацполіції іншим маршрутом…

Трьох уже відпустили, решті загрожує адмінарешт чи штраф…

«Протестувальники під час сутичок із поліцією на вул. Грушевського будуть відпущені протягом півгодини. Народний депутат Юрій Деревянко і мій помічник Микита Лисенко зараз цим займаються прямо в райвідділку», – сповістив один із координаторів акції протесту, народний депутат Мустафа Найєм, який разом із Юрієм Лещенком, Світланою Заліщук і Сергієм Лещенком поїхав на зустріч із Президентом Петром Порошенком.

А тим часом на Волині – неспокійно. Громадський активіст Богдан Пташник висловив обурення беззаконням силовиків у Києві і закликав небайдужих земляків негайно зібратися на Київському майдані м. Луцька, щоб запитати в голови облдержадміністрації Володимир Гунчика, що діється і спонукати його, аби просив центральне начальство звільнити затриманих. Тим паче, що серед затриманих можуть бути наші земляки. Аналогічну ініціативу проявив і депутат облради від «Самопомочі» Костянтин Зінкевич

Світлана КОМА.

На фото УНІАН: злощасні щити, з якими силовики рушили на людей і за які потім відправили за грати 11 громадян.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%