Гройсман у Луцьку

Гройсман у Луцьку

З деяким запізненням розпочався візит Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Волинь. Високопосадовець приземлився на луцькому аеродромі, а потім скористався автомобільним транспортом.


Пояснення затримки дуже просте: вранці 20 жовтня Володимир Гройсман відвідав Верховну Раду України, де за програмою регулярних зустрічей урядовців із нардепами відповідав на їхні запитання, який виявилося надто багато. Тому в Перинатальний центр м. Луцька Володимир Гройсман прибув із певним запізненням.

Тут із ним почали роботу члени київської делегації, а також голова облради Ігор Палиця, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, народні депутати України Ірина Констанкевич та Ігор Лапін, інші достойники.

Вийшовши до журналістів, Прем’єр-міністр розповів про суть реформ (найбільше, про адміністративно-територіальну та медичну), а потім відповів на 4 запитання, половина з яких стосувалася роздержавлення мас-медіа, одне – про пенсійну реформу, а ще одне – про страйки нововолинських шахтарів.

Потім Володимир Гройсман відбув подивитися на ремонт дороги Н-22 «Устилуг-Луцьк-Рівне» (без представників медіа), а потім – на підприємство «Модерн-Експо», яке очолює Петро Пилипюк. Група компаній під його керівництвом навіть в умовах війни  розширює виробництво за межами України та збільшує ринки збуту, а серед її клієнтів – найвідоміші фірми світу.

Цікава обставина: Петро Пилипюк, як і Володимир Гройсман, родом із Вінничини. Але Петро Пилипюк уже багато років трудиться на Волині і свої успіхи в бізнесі та громадському житті (очолює Благодійний фонд «Волинь-2014») започаткував саме тут.

Ольга КОНОНЧУК, Роман УСТИМЧУК.

На фото ІА «Волинські новини»: Володимир Гройсман у Перинатальному центрі відповідає на запитання журналістів.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%