36 тисяч на інфраструктуру

36 тисяч на інфраструктуру

Прокуратура вимагає стягнення з підприємця коштів на розвиток інфраструктури села Прилуцьке.

Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Маневицька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави в особі Прилуцької сільської ради Ківерцівського району до громадянина, аби стягнути з нього не сплачені кошти пайової участі у розвитку інфраструктури села Прилуцьке в сумі понад 36 тис. грн.

Прокурори встановили, що чоловік порушив вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», не уклавши договір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту та не сплативши відповідних коштів до місцевого бюджету.

Побудувавши станцію техобслуговування транспортних засобів у Прилуцькому, він ні до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію, як того вимагає Закон, ні навіть після не звернувся у сільську раду задля укладення такого договору.

Позаяк несплата замовником будівництва коштів пайової участі до бюджету сільської ради порушує економічні інтереси держави, адже позбавляє сільську раду  можливості створювати і розвивати інженерно-транспортну та соціальну інфраструктуру населеного пункту, у ситуацію втрутилася прокуратура.

У суді прокурори вимагатимуть стягнення на користь Прилуцької сільської ради понад 36 тис. грн., від сплати яких громадянин ухилився.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%