25-річчя загону

25-річчя загону


Волинські прикордонники відсвяткували 25-ту річницю створення їхнього загону та першими в Україні отримали військову хоругву.

Урочистості з цієї нагоди відбулися в облмуздрамтеатрі. Оскільки Луцький прикордонний загін несе службу у складі Північного регіонального управління Держприкордонслужби України, тому на свято прибув виконувач обов’язків начальника цієї структури полковник Олександр Піманов. 
Привітавши підлеглих, він вручив президентські нагороди понад двом десяткам луцьких прикордонників за участь у бойових діях, які наразі тривають у зоні проведення АТО і де двоє військовослужбовців із Волині загинули – Сергій Киричук та Сергій Гулюк.

Також – першим в Україні спеціальну відзнаку в вигляді військової хоругви.
А першим привітав військовослужбовців начальник Луцького прикордонного загону полковник Микола Скарвінко. Потім із вітаннями та подяками виступив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та інші запрошені.
В урочистостях також взяв участь засновник загону – генерал-лейтенант у відставці Аркадій Яворський, представники духовенства, бізнесу, ліцеїсти та родичі ювілярів.
На сьогодні в Луцькому прикордонному загоні діє 13 відділів, які забезпечують охорону кордону з Польщею та Білорусією протяжністю 545 км.

Світлана КОМА.
На фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО: грація захисниць кордону; перед початком урочистостей вітаються Григорій Пустовіт та Володимир Блаженчук, який як представник Президента у Волинській області допоміг становленню луцького загону.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%