Всеукраїнський турнір з гандболу

Всеукраїнський турнір з гандболу

У місті Нововолинську в будинку спорту СОКу «Шахтар» відбувся  ХVІ Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2004-2005 рр.н., присвячений пам’яті судді міжнародної категорії Б.М. Макарова.

 Захід організували Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  при сприянні відділу у справах молоді та спорту Нововолинського міськвиконкому,  міського управління освіти та Нововолинського  міського  центру фізичного населення «Спорт для всіх» за програмою Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх у парках і скверах».

Турнір проводився з метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зокрема гандболом; організації активного змістовного дозвілля в колі сім’ї та друзів; пропаганди активного здорового способу життя та протистояння шкідливим звичкам; залучення дорослих у вихованні дітей у спільному проведенні активного дозвілля; забезпечення зайнятості дорослих і дітей у вільний від роботи і навчання час та покращення їх фізичного здоров’я за допомогою рухової активності; поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в місті.

В змагання приймало участь 8 команд з міст:  Ужгорода, Сквири, Запоріжжя, Мелітополя, Красилова, Києва, Луцька та господарі змагань Нововолинська.

Отже,  призові місця розподілилися таким чином:

 І місце посіла команда міста Києва

 ІІ місце команда міста  Нововолинська 

 ІІІ місце виборола команда міста Луцька.

По завершенню турніру переможці та призери отримали медалі, дипломи, кубки від організаторів заходу, а також команди призери турніру та кращі гравці по амплуа отримали призи від Федерації гандболу України.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 30.9%