«Евора» і Європа від Портнікова

«Евора» і Європа від Портнікова

30 жовтня в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки журналіст та політолог Віталій Портніков постав в новому амплуа: презентував волинянам свій новий роман, на який надихнула… середньовічна Португалія. А раніше він узяв участь в засіданні Українсько-польського форуму партнерства.


«Захочете дізнатися про що книга – прочитаєте. Я навмисне написав книжку, яку можна прочитати. Я прекрасно розумію, що зараз товсті книжки люди читають без великого захоплення, а молодь – ще більше без великого захоплення. Час такий, що книжку потрібно покласти до кишені, а цю якраз і можна покласти до кишені й прочитати», – поділився інтригою сюжету про твір, написаний у сучасному та середньовічному часових вимірах, де кохання буває різним, але «воно перемагає навіть час».  

А кількома днями раніше Віталій Портніков разом із директором Центру східноєвропейських досліджень Варшавського університету Яном Маліцкі провели робочу зустріч учасників Українсько-польського форуму партнерства.

На засіданні обговорювалися актуальні питання співробітництва між Польщею і Україною та робочі питання з підготовки Форуму за участі міністрів закордонних справ обох країн.

З української сторони у перемовинах взяли участь директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук, перший віце-президент Польсько-української господарчої палати Олег Дубіш, ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан; професор, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, а з польської – член Східноєвропейської комісії Ягеллонського університету Польської академії наук Ян Яцек Бруські; директор Інституту політичних студій Польської академії наук Ґжеґож Мотика, директор Південно-східного наукового інституту в м. Перемишлі Станіслав Стемпень і польський дипломат, колишній Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Яцек Ключковські.

Наш кор.

На фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО: Віталій Портніков у Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%