Лучан закликають робити щеплення проти грипу

Лучан закликають робити щеплення проти грипу

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук під час оперативної наради зазначив, що в осінньо-зимовий період збільшується рівень захворюваності на грип та ГРВІ.

За його словами, в Україні за осінь 2016 року — весну 2017 року на простудні захворювання перехворіли більше шести мільйонів громадян. У Луцьку — більше 80 тисяч осіб.

Микола Якимчук зазначив, що з початку жовтня триває моніторинг захворюваності на цю хворобу. Кількість лучан, які звертається до медиків з респіраторними захворюваннями збільшується. Він зауважив, що в регіоні функціонуватиме три штами грипу. За його словами, найкращим засобом захисту є вакцинування. З листопада міста в аптечній мережі Луцька “Волиньфармпостач” з'явиться французький препарат. Він коштуватиме орієнтовно 186 гривень. Кожен охочий зможе його придбати і зробити щеплення у центрах надання первинної медико-санітарної допомоги.

Також Микола Якимчук наголосив на важливості профілактики. За його словами, варто частіше мити руки, уникати місць масового скупчення людей тощо.

Управління охорони здоров'я вестиме моніторинг захворюваності.

Наголосив він й на тому, що роботодавцям необхідно поповнити запаси дизенфікуючих засобів, засобів особистого захисту для своїх працівників.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%