Екстрадиція Саакашвілі: реальність чи страшилка?

Екстрадиція Саакашвілі: реальність чи страшилка?

Офіційний Тбілісі чекає від Києва конкретних кроків для екстрадиції колишнього Президента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Про це заявив 30 жовтня заступник Головного прокурора Грузії Ґеоргій Ґоґадзе.


«Ми тричі зверталися до відповідних компетентних органів України і чекаємо від них дієвих заходів", - цитує Ґеорґія Ґоґадзе інформагенція «Інтерфакс».

За його словами, якби прокуратура Грузії не мала підстав для вимоги екстрадиції Міхеїла Саакашвілі, то не надсилала б запит українській стороні. Нині у влади України не має бути причин відмовляти в екстрадиції, додав заступник головного прокурора Грузії.

Колеги з «Німецької хвилі» нагадують, що сам Міхеіл Саакашвілі заявив 29 жовтня на мітингу біля Верховної Ради в Києві, що оскаржив у суді указ Президента України Петра Порошенка про позбавлення його українського громадянства. Однак у Вищому адміністративному суді України 30 жовтня повідомили, що не отримували позовів від Саакашвілі, пише інформагенція «Українські новини» з посиланням на прес-службу суду.

Раніше Міхеїл Саакашвілі стверджував, що в Україні готують документи для його арешту та екстрадиції до Грузії. Екс-голова Одеської облдержадміністрації запевнив, що цей процес розпочався за вказівкою Генерального прокурора України Юрія Луценка.

А 31 жовтня ще один лютий недруг Міхеїла Саакашвілі – Міністр МВС Арсен Аваков – заявив, що знімає додаткові сили поліції і нацгвардійців із охорони парламенту та урядового кварталу (включно з Адміністрацією президента), бо людей на акції протесту так мало, що не варто безрезультатно вистрачати ресурси правоохоронців.

Нагадаємо, 7 листопада – чергова велика акція мітингарів.

Світлана КОМА.

На фото «Німецької хвилі»: Міхеїл Саакашвілі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%