Гуантанамо по-луцьки

Гуантанамо по-луцьки

Під Луцьком діяв підпільний наркопритон, де насильно утримували під виглядом лікування понад 30 нещасних людей...


Прокуратурою Волинської області, працівниками Луцької місцевої прокуратури та Луцького відділу поліції Головного управлінні Національної поліції у Волинській області 3 листопада в одному з  житлових будинків населеного пункту поблизу обласного центру у ході санкціонованого обшуку виявлено понад 30 осіб – мешканців Волинської, Івано-Франківської, Харківської, Львівської та інших областей, які незаконно утримувались під приводом надання реабілітації та лікування від наркотичної залежності, а також хронічного алкоголізму. Громадяни були позбавленні засобів зв’язку, особисті документи та верхнього одягу.
«Як з’ясовано, організація так званого реабілітаційного центру здійснювалась на платній щомісячній основі (6 тис. грн.). Про функціонування цього центру на території Луцького району органам державної влади, місцевого самоврядування відомо не було», –  деталізувала прокуратури Волинської області.
Триває досудове розслідування. Затримано 2 осіб, причетних до протиправного функціонування центру. Вирішується питання про оголошення їм про підозру у катуванні та незаконному позбавлення волі кількох осіб на тривалий час з корисливих мотивів (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 127 та ч. 2 ст. 146 КК України) та обрання щодо них запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Спосіб «лікувати» людей проти їхньої волі, в принципі, не новий. На шлях виправлення ставлять і в інший спосіб. Наприклад, таємна американська тюрма Гуантанамо на Кубі вже давно прославилася тим, що крім засуджених там насильно утримують сотні людей, запідозрених у приналежності до терористів, але – без судових вироків.

 Сергій ШРАМЧУК.

На фото з відкритих джерел: тюрма в Гуантанамо.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (120) - 26.8%