Улюблене авто суддів і прокурорів

Улюблене авто суддів і прокурорів

В сусідній Рівненщині проаналізували, які моделі транспортних засобів для представників органів влади, суддів та прокурорів користуються найбільшим попитом. Виявилося – позашляховик «KIA Sportage».


Саме таку машину купив начальник управління Укртрансбезпеки у Рівненській області Микола Коваленко. У нього – «KIA Sportage» 2016 року випуску за 300 тис. грн, хоча вартість таких авто – більше півмільйона гривень. Його зарплата торік склала 157 тис. грн, окрім того, ще 128 тис. грн він отримав пенсії.

Журналісти з газети «Рівне Вечірнє» знайшли ще кількох власників південнокорейських позашляховиків.

Серед них – начальниця відділу прокуратури Юлія Жигадло. Вона придбала новісінький «KIA Sportage» за 747 тис. грн, взявши 672 тис. грн у кредит.

Ще одна щаслива власниця автівки такої моделі – суддя Рівненського апеляційного господарського суду Галина Бучинська. У 704 тис. грн. їй обійшловся «KIA Sportage», 2016 року випуску. Попереднє авто – «Hyundai Tucson 2.0» – суддя продала.

Таким чином, лідерство в уподобаннях рівненських владоможців упевнено посідає «KIA Sportage». Він, до речі, користується попитом і на Волині, а також із успіхом продається в салоні «Волинь-авто»: Мало того: тільки до 19 грудня 2017 р. обмежений склад автомобілів, що складається з 499 кросоверів «Kia Sportage», можна придбати за пільговою ціною.

«Стартова версія з бензиновим двигуном 1,6 та механічною коробкою передач, оснащена, окрім іншого, клімат-контролем, датчиком дощу та пакетом «теплих опцій» (підігрів керма, передніх сидінь та дзеркал заднього огляду) коштує 499 000 грн, при цьому вигода складає 72 350 грн», – говориться на сайті підприємства

Рівненчани, вочевидь, не знали про акцію, купуючи аналогічні машини значно дорожче.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби «Волинь-авто»: легендарний «KIA Sportage».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%