Волинянин - «срібний» призер Дублінського марафону.

На днях у Ірландському місті Дубліні відбувся щорічний традиційний Дублінський марафон (з 1980 року).

Юрій Русюк із волинського Шклиня здобув в столиці Ірландії кубок за 2-ге місце і знову показав найкращим особистий час в марафоні. До слова, торік він фінішував тут 5-им із особистим рекордом.

Цього разу 42 кілометри 195 метрів він здолав за 2 години 15 хвилин 56 секунд.

За словами спортсмена, він особливо не готувався до участі в цьому марафоні, адже декілька разів цього року мав ушкодження, а на чемпіонаті в Лондоні травмував кульшовий суглоб, - інформує ФЛАВО.

Наш співвітчизник на три секунди відстав від переможця, кенійця Бернара Ротіча, але водночас випередив на одну секунду третього бігуна – Асефа Бекеле із Ефіопії.

«Срібна» перемога дає можливість Юрію взяти участь у чемпіонаті Європи, що відбудеться у серпні 2018 року у Берліні.