Презентації

Презентації

Запрошення на «Танго безмежжя»

У Палаці культури м. Луцька (мистецький салон «Артист») відбулася презентація альманаху «Танго безмежжя». Він присвяченому першій річниці заснування літературного об’єднання «Без меж», яке діє на базі клубу «Патріот Батьківщини».

Шанувальників філігранної творчості зустріла загадкова, таємнича атмосфера напівзатемненої зали арт-галереї, оформленої символічно в контрастних червоно-чорних кольорах, а тиха мелодія для танго, розсіюючись навколо, чарувала, пробуджувала неймовірний інтерес і нетерпіння в очікуванні початку дійства.

У збірку ввійшли доробки 15 авторів, які є членами студії. Контрастні, чуттєві, емоційні, різні за тематикою та жанрами твори вказують на те, що студія об’єднує людей різного віку, професій та захоплень. І це розмаїття творчості додало ще більшої зацікавленості у глядачів.

Наталія Максимчук оголосила: «Літературному об’єднанню у квітні виповнилось рік і ми цією презентацією звітуємо про те, що ми за цей час «натворили». І от вийшло у нас таке дитя, яке називається «Танго безмежжя». Сьогодні все у нас буде відбуватися в нестандартному форматі: ми не будемо розказувати про авторів, їхні біографії, історії написання творів, а буде все в режимі нон-стоп».

Оголошені присутні автори по черзі виходили до імпровізованої сцени, читали власні вірші, актори аматорського театру «Вперше» та члени студії розігрували міні-вистави та сценки за сюжетами творів альманаху. Глядачі, спостерігаючи за дійством в режимі реального часу, в деякому сенсі мали можливість поринути у продовження стародавніх традицій народного театру та вистав старої православної Русі, коли було уявлення про творчість, як спосіб життя людини.

Олена РОМАНЮК.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%