День у темряві

День у темряві

Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, сьогодні, 7 листопада, проведе соціальний експеримент, щоб зрозуміти, як живуть незрячі лучани.

На початку робочого дня Ігор Поліщук зустрівся у своєму кабінеті із організаторами та учасниками акції “Відчуй життя у темряві” представниками ГО “Генерація успішної дії”, в рамках якої сьогоднішній робочий день він проведе із закритими очима. Вони розповіли про мету проведення експерименту.

“Після спілкування із людьми, які мають порушення зору, виникла ідея провести такий експеримент. Люди з вадами зору потребують нашої підтримки та допомоги, адже щодня їм доводиться стикатися із різними незручностями. Сьогодні ми протестуємо наше місто на доступність, аби виявити ті проблеми, з якими доводиться стикатися цим людям, щоб зробити наше місто доступнішим для них. Нещодавно ми вивчали досвід вкладання тактильної плитки. Сьогодні у Луцьку завершується ремонт вулиці Липинського, на якій вже цьому році буде вкладена тактильна плитка. Погодившись на участь в акції, не боюся виглядати смішним. Варто боятися бути байдужим”, - наголосив Ігор Поліщук.

Голова Волинського осередку ГО “Генерація успішної дії” Віталій Ткачук додав, що унікальність експерименту полягає в тому, що сьогоднішній експеримент триватиме увесь робочий день. Впродовж одного дня, звичайно ж, не вдасться повністю відчути життя у темряві, але цього буде достатньо, аби зрозуміти основні проблеми незрячих людей та знайти шляхи їх вирішення.

Потому присутні мали змогу побачити, як Ігорю Поліщуку зав’язали очі чорною непроникною пов'язкою. Він одразу ж поділився першими враженнями перебування у цілковитій темряві: “Насправді - це дуже непросто, але будемо знаходити можливість працювати в таких умовах”, - завевнив Ігор Поліщук.

Далі Ігор Поліщук працюватиме із зав'язаними очима у кабінеті. Після прийому громадян розпочнеться головний етап експерименту - моніторинг міського громадського транспорту та інфраструктури, вулиць міста, демонструючи, із якими незручностями кожен день зіштовхуються лучани з порушеннями зору.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%