Луцька поліція виявила наркотики

Луцька поліція виявила наркотики

У гральних закладах обласного центру виявили осіб з речовинами, схожими на наркотичні.

Про це повідомила Патрульна поліція Луцька на своїй сторінці Фейсбук.

Протягом 4 діб поліцейські групи тактичної підтримки перевірили кілька десятків гральних закладів у різних мікрорайонах міста.

Нагадаємо, нещодавно у Луцьку презентували «паспорт безпеки» міста, в якому лучани вказують на конкретні адреси й заклади, біля яких порушуються громадський порядок і тиша. Також надходять численні звернення від мешканців. Патрульна поліція в міру можливостей реагує та виїжджає на місця подій з перевірками.

За період з 2 по 6 листопада в таких приміщеннях гральних автоматів (на проспектах Відродження, Соборності, Волі) було виявлено 4 особи, які мали при собі речовини, схожі на наркотичні, ваги, предмети для вживання наркотичних засобів тощо. Один з чоловіків взагалі мав при собі близько десятка поліетиленових пакетиків з порошкоподібними речовинами.

У всіх випадках осіб затримували, а на місце викликали слідчо-оперативну групу.

Група тактичної підтримки патрульної поліції посилено працює і на вулицях міста.

Так, у ніч з 6 на 7 листопада за порушення ПДР на вулиці Караїмській зупинили ВАЗ. При перевірці пасажира виявили пакетик з речовиною рожевого кольору, схожу на наркотичну, згодом слідчі знайшли в кишенях ще трубку з залишками порошкоподібної речовини та ваги. Особу було доставлено до відділку поліції.

«Ми й надалі посилено охоронятимемо публічну безпеку, у тому числі, здійснюючи перевірку підозрілих осіб у приміщеннях гральних автоматів. Працівники таких установ також можуть викликати поліцію, якщо поведінка відвідувачів їх насторожує. Проблемою лишається те, що такі заклади часто функціонують у житлових будівлях, тож є скарги на шум, крики, порушення спокою. Але спільними зусиллями можна навести порядок», - коментує керівник Патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%