9 листопада – народний марш!

9 листопада – народний марш! Опозиція продовжує тиснути на владу. Відкритими маршами протесту та блокуванням фірм, які дозволяють чиновникам незаконно збагачуватися.


Якщо влада не виконає вимог мітингарів у столиці, то, як заявив 7 листопада біля парламенту лідер партії «Рух Нових Cил» Міхеіл Саакашвілі, люди12 листопада проведуть в центрі Києва марш на підтримку ухвалення законів про імпічмент Президента України та Антикорупційний суд.

Агенція «Інтерфакс-Україна» деталізувала слова Міхеїла Саакашвілі:

«Пропоную в неділю провести марш за ухвалення закону про Антикорупційний суд і про імпічмент Президента, зібратися на Михайлівській площі і нашим маршем підтримати цю вимогу».

Він наголосив, що, якщо влада проігнорує вимоги протестувальників і не ухвалить цих законів, то він запропонував 3 грудня розпочати процес «народного імпічменту»:

«Якщо вони нічого не приймають, тоді народ України сам вирішить, кому оголошувати імпічмент, кого звільнити і коли провести нові вибори».

Ще один із лідерів опозиції, народний депутат від «Самопомочі» Євгор Соболєв цього ж дня в ефірі одного з телеканалів заявив, що будуть із 9 листопада блокувати роботу фірм, які підпільно збагачують нинішню владну верхівку. Йдеться, за його словами, і про структури, підконтрольні Петру Порошенку.

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: волиняни на чолі з керівником облоргаанізації «Рух Нових Сил» Сергієм Адамчуком у столиці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%