Конкретні справи радикалів

Конкретні справи радикалів

Андрій Лозовий: «Сучасний спортивний майданчик у Горохові – це важлива справа, за яку взялись однопартійці з Волині»

Волинь вже вчетверте за останній час відвідав заступник Лідера Радикальної партії Андрій Лозовий. Куратор нашої області разом з керівником Волинської Радикальної партії Володимиром Кравценюком та іншими партійцями побували в місті Горохів. Саме тут нардеп від Радикальної партії зустрівся з працівниками місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. Також Андрій Лозовий мав насичену зустріч з однопартійцями та аматорами спорту Горохівщини.

До слова, в Горохівському міському парку будується сучасний спортивний майданчик. Ініціаторами будівництва відкритого спортивного комплексу в місті стала фракція РПЛ в Горохівській районній раді та Горохівська районна парторганізація. Корисний почин однопартійців активно підтримує Волинський облпартосередок, який віднедавна очолює в області Володимир Кравценюк.

Зустріч з юними спортсменами Горохівщини відбулась в приміщенні районної спортшколи. Андрій Лозовий разом з керівником Волинської ТО РПЛ Володимиром Кравценюком подбали про сучасний спортивний інвентар для майбутніх волинських рекордсменів. Нардеп подарував вихованцям школи чудові волейбольні,футбольні та гандбольні м’ячі.

«Займайтеся спортом! Вдосконалюйте себе фізично! Будьте здоровими та соціально активними. Нашій країні потрібна саме така молодь. А наша партія подбає про те, аби ваша школа працювала, аби з вами займались хороші тренери і отримували достойну платню за те, що вони виховують майбутніх спортивних зірок», – наголосив у своєму виступі заступник Лідера РПЛ.

Важливо, що відомий політик знайшов час, аби особисто відвідати нове будівництво – місце, де зводиться сучасний відкритий спортивний майданчик у райцентрі, аналогів якому не буде на Волині.

«Наша волинська партійна команда ось у цьому невеликому місті показує приклад, як сьогодні потрібно працювати партійній організації. Чудовий задум місцевих депутатів від РПЛ – побудувати спортмайданчик для сільської молоді. Майже мільйон гривень виділено з їх ініціативи під цей об’єкт. Але на це будівництво ще потрібні кошти. Новий керівник Волинської облпарторганізації Володимир Кравценюк підтримав однопартійців, заручився підтримкою фракції РПЛ у Волиньоблраді, щоб продовжити будівництво і знайти гроші. Вирішують проблему спільно. Це – важлива справа, яку підтримує наша партія. Адже наша радикальна парламентська команда не лише жорстко вигризає важливі соціальні законопроекти для всіх українців. Ми виступаємо за здорову, фізично загартовану молодь», – підкреслив Андрій Лозовий.

Про те, що такий сучасний спортивний комплекс стимулюватиме розвиток любительського спорту на Горохівщині, говорив під час зустрічі в райцентрі керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк.

«Сьогодні важливо завершити цей важливий соціальний об’єкт. Вірю, що гуртом ми зробимо це для молоді, яка проживає в місті Горохів та навколишніх селах. Адже аматорський спорт допомагає обрати здоровий спосіб життя, успішно реалізувати себе, як особистість. Для молодих хлопців і дівчат – це дуже важливо. В майбутньому, ми розраховуємо на них, як майбутніх членів нашої партії, нашої залізної команди переможців», – підсумував Володимир Кравценюк.

Жанна ВОРОБЙОВА.

Фото автора.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%