Христина пішла. Володимир залишився…

Христина пішла. Володимир залишився…

Екс-голова облдержадміністрації, колишній народний депутат України від Луцького округу №22 і нинішній голова фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в облраді Володимир Бондар фактично очолив лісову галузь України.


Це сталося після того, як голова Державного лісового агентства України Христина Юшкевич 7 листопада повідомила, що написала заяву про звільнення з посади за власним бажанням.

«Прийняла для себе рішення і подала заяву на звільнення. Період роботи в лісовій галузі був непростим, але дуже цікавим. Багато речей вдалося зробити. Багато чого ще не реалізувалося. Так, у лісовому господарстві існують зловживання, але в більшості в галузі працюють відкриті та щирі люди», – пояснила такий кардинальний крок.

Конфлікт із урядом у Христини Юшкевич виник уже давно. І не тому, що 35-річна очільниця та мама 2 дітей, не мала профільної освіти (за фахом Христина Василівна – юрист, а раніше трудилася в департаментах Мінагропромполітики на другорядних постах). В усякому випадку, за провали в галузі ще в  травні ц. р. з ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Кабмін ухвалив рішення про звільнення голови Держлісагенції, структурно підпорядкованої Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Проте Христина Юшкевич подала до суду, і в червні Окружний адміністративний суд міста Києва скасував рішення КМУ як протиправне. Відтак, вона залишилася на посаді. Але дискомфорт у стосунках із урядовцями. Мабуть, перейшов критичну межу, і жінка, подякувавши лісівникам за співпрацю, а родині – за підтримку, пішла…

Оскільки першим заступником голови Держлісагенції України працює лучанин Володимир Бондар, то нині наш земляк фактично виконує повноваження стратегічної для області та України галузі. Чи вплинуть ці ротації на кадровий потенціал волинських лісівників, покаже найближче майбутнє.

Світлана КОМА.

На фото «Українського лісового порталу»: Христина Юшкевич.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%