Паспорти безпеки

Паспорти  безпеки


Громадська організація «Центр зростання громад» сформувала паспорти безпеки окремих ділянок патрулювання у Луцьку, які нададуть можливість патрульним та дільничним офіцерам поліції ефективніше виконувати свої професійні обов’язки.

Для того, щоб чіткіше розуміти, які є небезпечні ділянки в місті Луцьку, а також як саме і в чому мешканці вбачають небезпеку для себе, активісти провели опитування, яке тривало з квітня до травня 2017 року. Опісля було сформовано паспорти безпеки окремих ділянок патрулювання, які вказують на конкретні адреси й заклади, біля яких порушуються громадський порядок і тиша. Патрульна поліція в міру можливостей реагує та виїжджає на місця подій з перевірками.
Всього участь в опитуванні взяли близько 600 жителів м. Луцька.
Загалом, за результатами дослідження, понад 67% громадян відчувають себе в безпеці, половина респондентів вказала, що в їхньому районі проживання є місця, які можуть становити потенційну небезпеку, і назвала їх. Разом з тим, 74% опитаних не знайомі зі своїми дільничними офіцерами.
Крім цього, незабаром у нашому місті стартує ще ряд проектів. Зокрема, це створення комунікаційних майданчиків на теми безпеки та проект «Сусідська варта», який матиме на меті навчити громадян самостійно дбати про особисту безпеку, зокрема в ОСББ.

Наш кор.
Фото із сайта «ВолиньPost».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (149) - 29.4%