Правда одним реченням 9.11.2017

Правда одним реченням 9.11.2017

…На посади суддів Волинського окружного адміністративного суду указом Президента Петра Порошенка призначено Фелікса Волдінера та Жанну Каленюк, а суддею Луцького міськрайонного суду з 2 листопада стала Вікторія Дернова.
…Заступника головного лікаря з медичної частини інфекційної лікарні Руслана Морочковського призначено в. о. обов’язки керівника медзакладу замість Сергія Гайдучика, який після інспекційного візиту голови облради Ігоря Палиці написав заяву про звільнення за згодою сторін.
…У Любешівському р-ні на території Національного парку «Прип’ять-Стохід» за бюджетні кошти  розчистили водне плесо озера Рогізне площею 3 га.
…З нагоди Дня залізничника, який відзначався минулої неділі, в м. Ковелі місцева влада та один із благодійних фондів нагородили кращих представників галузі.
…11 листопада у м. Володимирі-Волинському проведуть урочистості з нагоди повернення з фронту 14-ої ОМБр: 8.30 військовослужбовці від плацу бригади вирушать колоною по вул. Ковельській до центральної міської площі, де відбудеться шикування особового складу, а в районному Будинку культури – святковий концерт та нагородження воїнів.
… Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков розпорядився провести 18 листопада традиційний сільгоспярмарок, який на вул. Героїв АТО пропонуватиме продукти за помірними цінами.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%