Гроші – чорнобильцям

Гроші –  чорнобильцям

Із Нового року замість віртуальних путівок – реальна готівка!

Для реалізації прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на отримання за їхнім бажанням грошової компенсації замість путівки Урядом прийнято рішення встановити середню вартість путівки.  
Така компенсація, як повідомили в прес-службі Кабінету Міністрів України,  виплачуватиметься з розрахунку 35% чинного на 1 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні).
Це передбачено розробленою Міністерством соціальної політики постановою Кабінету Міністрів України «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Прийняття постанови забезпечить виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та проведення виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки з 1 січня 2018 р. і сприятиме реалізації принципу соціальної справедливості.
Виплата зазначеної компенсації проводитиметься за бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». 
Реалізація цього нововведення не потребуватиме додаткових видатків із Державного бюджету України, зазначили в Кабміні.

Наш кор.
На фото Романа УСТИМЧУКА: список знищених внаслідок аварії на ЧАЕС населених пунктів у меморіальному парку м. Чорнобиль.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%