Нужда на холоді

Нужда на холоді

Для комфорту та здоров’я волинських школярів із обласного бюджету не один рік виділяють гроші на будівництво туалетів всередині навчальних закладів. Цю ініціативу започаткував ще голова облдержадміністрації Борис Клімчук, але програма цивілізованого облаштування понад 70 волинських навчальних закладів не виконана й досі. Чому?
Про використання 1,7 млн грн, виділених депутатами облради на вирішення цієї проблеми, 6 листопада на апаратній нараді в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика доповів директор департаменту фінансів Ігор Никитюк.
Виявилося, що освітня субвенція на ці заходи виконана менш, ніж на половину:  з 1,7 млн грн в районах області за призначенням використали лише 612,1 тис. грн. 
«Враховуючи ситуацію, ми запропонуємо на засіданні сесії облради перенаправити кошти з тих районів, де їх не використовують, на ті, де гроші зможуть освоїти», – запропонував вирішення проблеми Ігор Никитюк.
Черговий провал «туалетної програми» став черговим індикатором діяльності виконавчих органів влади районного рівня, котрі не здатні не тільки залучити кошти на реалізацію тих чи інших програм, але із року в рік провалюють використання за прямим призначенням передбачених депутатами облради грошей волинського бюджету. І це – найгірший варіант із усіх можливих, адже торік в області нараховувалося  майже 70 шкіл із вбиральнями, розташованими на вулиці.

Сергій ШРАМЧУК.
На фото автора: такими туалетами досі користуються сотні волинських школярів…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.7%
Банкет під час чуми (24) - 55.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.3%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 20.9%
Мені байдуже (1) - 2.3%