7 місць для ідеальної осінньої подорожі

7 місць для ідеальної осінньої подорожі

1. Умань, Софіївський парк
Гуляючи найкрасивішим парком України, ви зможете побачити чорних лебедів, покататись на човні чи просто присісти на одній з численних галявин.
Безліч унікальних дерев, чарівні фонтани та десятки лавочок для милих осінніх бесід.

2. Карпати.
Можливо, банально, однак дієво. Українські гори – ідеальний відпочинок у будь-який період року. Проте саме осінню це незрівнянний рай. Тільки уявіть: неймовірної краси схили, верхівки дерев, які змінюють своє вбрання, а над вами – небо, таке осіннє чисте небо. Місцин, де можна відпочити в горах, – безліч, на будь-який смак та бюджет: розкішні котеджі, економні будиночки чи просто рюкзак та палатка.

3. Дністер
Що може бути краще вихідних на березі Дністра. З сім’єю чи друзями ви зможете насолодитись світанком чи заходом сонця, влаштувати чудовий пікнік чи просто декілька годин посидіти, загорнувшись у тепле одіялко. Відпочинок на Дністрі так ще й в осінні місяці – найкраще джерело енергії для подальших робочих буднів.

4. Тунель кохання, селище Клевань, Рівненська область
Ймовірно, ви про нього чули чи бачили на фото – Тунель кохання. Місце унікальне тим, що заростями дерев, кущів, які сплелися між собою, утворився дивовижний щільний коридор. Таку прогулянку ви точно ніколи не забудете. 

5. Радомишль. Водяний млин, Житомирська область
Цілий музейний комплекс «Замок Радомисль» є місцем, вартим уваги. Основною будівлею є старовинний млин, споруджений у 1902 році. Під час досліджень з’ясували, що будівля була зведена на залишках фундаменту більш давньої споруди. Одначе цінність цього куточка України полягає не лише в історії, естетичну красу ви отримаєте просто прогулюючись територією музею.

6. Світязь
Найглибше озеро в Україні розташоване в межах Шацького району Волинської області. Популярне влітку серед гостей, адже тут можна і поплавати, і засмагнути. Однак осінню не менш приємно провести тут декілька днів. Інколи так хочеться подалі втекти від буденності та остогидлих проблем – Світязь стане для вас місцем-схованкою. Тут ви наберетесь натхнення, сили та чудового настрою.

7. Полтавський дендропарк
Ніби ліс, однак розташований у північній частині Полтави. Мешканці та гості міста мають чудову можливість на цілісінький день блукати стежками 17-ти гектарового дендропарку. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (1) - 33.3%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (1) - 33.3%
Мені байдуже. (1) - 33.3%