«Ми вас із Донбасу не переселяли!»

«Ми вас із Донбасу не переселяли!»

За такою логікою діють чиновники Волинської обласної державної адміністрації у ставленні до вимушених переселенців із окупованої російським агресором частини Донбасу. Майже, як радянські воєнкоми в часи СССР, які воїнам-інтернаціоналістам, які поверталися додому, заявляли: «Я тебе в Афганістан не посилав!»…


На засідання тимчасової контрольної комісії з питань земельних відносин облради 9 листопада звернулись переселенці, які об’єдналися в громадську організацію «Схід-фенікс», із метою покращення соціального захисту кількох десятків тимчасово переміщених із Донбасу осіб.

Голова організації Світлана Бондаренко, за інформацією порталу «Під прицілом», повідомила присутнім, що ось уже кілька років їхнім житлом є готель «Світязь», який і житлом назвати важко, а за ці «умови» їм доводиться викладати чималеньку суму.

Громадська організація «Схід-фенікс» звернулася до членів комісії з відповідним клопотанням посприяти у виділенні земельної ділянки під будівництво, яке береться профінансувати міжнародна організація-донор.

«В обласній державній адміністрації нас і на поріг не пускають, кажуть, що губернатор не роздає квартири переселенцям», – цитують працівники порталу «Під прицілом» представницю цієї організації.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Під прицілом»: переселенка з Донбасу розповідає, що для вирішення «квартирного питання» облдержадміністрація їх і на поріг не пускає.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%