Заборона на зображення Ігоря Єремеєва та його родини

Заборона на зображення Ігоря Єремеєва та його родини

Чому Тетяну Єремеєву – допекли, і вона виступила з публічною заявою!


10 листопада ц. р. деякі волинські інформресурси організовано розповсюдили матеріали, які вдова покійного народного депутата України та співвласника групи компаній «Континіум» Ігоря Єремеєва - Тетяна Єремеєва назвала агонією недругів та їхній найманців. А тому – заборонила без письмового дозволу розповсюджувати будь-які фото- та відеоматеріали зі своїм зображенням, із зображеннями дітей, а також – покійного чоловіка.

Причина дуже проста: вдова та діти переконують, що через дії Степана Івахіва та його оточення вони втратили право на бізнес-активи покійного Ігоря Єремеєва.

На персональній сторінці в одній із соцмережі Тетяна Єремеєва після анонсу «розслідування» від окремих мас-медіа, яких пов’язують із народним депутатом України, нинішнім співвласником «Континіуму» Степаном Івахівим, написала:

«Це агонія та реакція на дії закордонної Феміди, від надання показів до якої ухилитися ніяк не вдається!».

Тетяна Вікторівна зауважила, що втручання в життя людини, яка уже давно спочиває з Богом, та не може відповісти – це «перехід людських меж дозволеного».

У той же час портал «ВолиньPost» повідомив таке:

«Журналісти Інформаційного агентства ВолиньPost та «12 каналу» представляють фільм-розслідування «Чорна вдова: Полювання на спадщину Єремеєва», натякаючи на якісь таємні документи, які нібито приховує Тетяна Єремеєва.

«Офіційно заявляю: відповідно до ст. 308 Цивільного кодексу України, фотографії, інші художні твори, на яких зображено фізичну особу, можуть бути публічно показані, відтворені, розповсюджені лише за згодою цієї особи, а в разі її смерті – за згодою осіб, визначених частиною 4 статті 303 цього Кодексу. Згідно з положеннями ч. 4 ст. 303 Цивільного кодексу України, у разі смерті фізичних осіб, така згода надається дітьми та вдовою», – врешті-решт зазначила Тетяна Єремеєва

Таким чином, вдова Ігоря ЄремеєєваТетяна Єремеєва – наголосила, що забороняє використовувати будь-які графічні, фото- кіно- теле- відео зображення, на яких присутня вона, діти Роман Ігорович і Софія Ігорівна, а також покійний Ігор Миронович.

У той же час це не може поширюватися на зображення, які були зроблені за життя Ігоря Єремеєва під час публічних заходів і з його відома.

Світлана КОМА.

На фото Богдана ГОНЧАРУКА: Ігор Єремеєв у перші роки депутатства під час прес-конференції в м. Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%