Гунчик, «писяки», чотири коми та русизми

Гунчик, «писяки», чотири коми та русизми

Мережу буквально «підірвав» допис голови облдержадміністрації Володимира Гунчика щодо його ставлення до журналістів. Що ж могло стати причиною такого різкого та не зовсім вихованого виступу державного чиновника?


«Одного разу я прийшов до свого друга, і він показав мені білизну своєї дружини...», – такими словами розпочинається резонансний запис представника Петра Порошенка на Волині.

«Читаю деякі інтернет-видання, якщо їх так можна назвати і дивуюся логіці їх творців і власників. Очорнити, нагадити, спотворити інформацію, видаючи своє бажане за дійсне. Тихенько «пукати» і самим же винюхувати. Як кажуть, «який хазяїн – такі і слуги». Нічого в вас «писяки» не получиться. Мої вам вітання. Не дочекаєтесь», –  Володимир Гунчик.

«Наразі точно невідомо, що спровокувало такий спалах негативу у голови Волинської облдержадміністрації», – деталізували колеги з порталу «Волинь.Ua».

Крім відсутності чотирьох ком у цьому тексті та вживання як мінімум одного русизму дійсно, не відомо, кого мав на увазі губернатор та що стало причиною такої реакції.

Одна з можливих версій – недавня публікація на порталі «Під прицілом».

«Попри те, що нещодавно Володимир Гунчик розійшовся зі своєю дружиною, з якою прожив більше двох десятків років, колеги подейкують, що його серце вже давно зайняте. Ходять чутки, що у Володимира Петровича службовий роман з однією довгоногою красунею. Цим постом губернатор ще раз довів, що «коханню всі віки покірні», а за образом совкового, жорстокого директора автозаводу насправді ховається маленький, чуттєвий романтик», – написало видання.

А  з власних джерел виданню стало відомо, що в такого ліричного посту про те, що потрібно цінувати кожен момент в житті, була пов’язана з цим передісторія:
«Адже 9 листопада Володимир Гунчик мав зустріч в Адміністрації Президента, де йому серед іншого повідомили про його можливе звільнення з посади очільника Волинської ОДА. Можливо, саме цим і похмурою дощовою погодою обумовлений ліричний та ностальгічний настрій публікації у Фейсбуці».

Щодо свого сімейного життя, то раніше Володимир Гунчик про це сказав представникам «Таблоїда Волині» так:

«Історія мого знайомства із дружиною (Галиною Гунчик) – це звичайна історія, коли зустрічаються двоє людей, спочатку знайомляться, потім розуміють, що подобаються одне одному. Справа в тому, що у мене – друга дружина, і я вже мав досвід сімейного життя. Так склалося, що життя змінилося. Ніколи про це не жалкую. У нас троє дітей, я задоволений свою долею. Можливо, якоюсь мірою задоволений і завдяки тому, що дружина постійно задає мені тонус, стимулює до активного способу життя. Ми доповнюємо одне одного: я більш замкнутий, а вона – більш відкрита, більше спілкується, має поетичну натуру, пише вірші... Ми розуміємо одне одного, але навіть якщо і виникають певні моменти, які є в будь-якій сім’ї, я знаю, що дружині треба поступатися».

У той же час можливе й інше пояснення цікавого допису в соцмережах, але наразі Володимир Гунчик цього не деталізував.

Світлана КОМА.

На фото «Волинського агентства розслідувань»: Володимир Гунчик.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%