Наука від чемпіона піде не в ліс, а на майданчик?

Наука від чемпіона піде не в ліс, а на майданчик?

Чемпіонат України. Волейбол.  Суперліга. Жінки. 3 тур: «Освіта-Волинь-Університет» (Луцьк) – «Хімік» (Южний) –  0:3 (15:25, 22:25, 19:25), 0:3 (15:25, 16:25, 20:25), «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» (Запоріжжя) – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) – 1:3.


Переломною у першому поєдинку була друга партія. Поступаючись по ходу сету, наші волейболістки зуміли сконцентруватися, тож у кінцівці навіть лідирували – 22:20. Але втрата концентрації та відмінна гра Катерини Дідник і Кравець звели все нанівець: «Хімік» знову виграв, і кінцівка поєдинку стала формальністю.

На другий день рахунок матчу виявився аналогічним – 0:3 на користь «літаючих дівчат» із Южного. Як і в попередньому двобої, старт виявився за гостями. І наші оговталися лише в третій партії, але навіть її виграти не зуміли.

Як зазначав перед грою головний тренер луцької команди Богуслав Галицький, команда, незважаючи на травми 3 основних гравців, мала намір боротися  «за кожне очко», а вся гра з «хіміком» повинна була дати Богуславові Андрійовичу відповіді «на декілька запитань» щодо тактики і стратегії. Думається, «Хімік» подарував лучанам ще більше питань, ніж вони сподівалися.

Наразі ж «Хімік» повернув собі лідерство і з 25-ма очками впевнено випереджає найближчого конкурента, в якого на 5 балів менше.

Щодо  «Освіти-Волинь-Університет», то нині бронзовий призер минулого чемпіонату переживає складну фінансову ситуацію. Оскільки на рівні області команда не має жодної підтримки, а допомога від Луцької міськради в розмірі 80 тис. уже давно закінчилася, то Богуславові Андрійовичу доводиться возити дівчат на матчі фактично за власну зарплатню та пенсію. Але так далі тривати не може, тому тривають пошуки генерального спонсора.

«Йдуть перемовини, але поки що більше сказати не можу. Коли з’явиться спонсор – це всі одразу побачать, адже команда буде називатися відповідно до його бажання», – сказав ще перед грою з «Хіміком» прес-службі Федерації волейболу України Богуслав Галицький.

Наступний, 5-ий за переліком, тур наші землячки проводять удома в перший день зими проти аутсайдера – столичного «Фаворита».

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ФФВ: «Хімік» атакує і виграє.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%