«Марш обурених» прийшов до Президента з червоно-чорними прапорами

«Марш обурених» прийшов до Президента з червоно-чорними прапорами

Акція протесту під назвою «Марш обурених» загальноукраїнського руху «Всеукраїнський збір» 12 листопада ознаменувалася в столиці масовою ходою  в центрі м. Києва. В ній узяли  участь і представники Волині на чолі з головою об осередку «Руху Нових Сил» Сергієм Абрамчуком.


На Михайлівській площі у центрі Києва зібралося майже 1000 учасників «Маршу обурених», анонсованого лідером партії «Рух Нових Сил», екс-главою Одеської облдержадміністрації Міхеїлом Саакашвілі, якого Президент Петро Порошенко позбавив українського громадянства, а прикордонники та поліція не пускали через кордон із Польщі в нашу державу.

Як заявив у коментарі «Українській правді» соратник Міхеїла Саакашвілі Давид Сакварелідзе, учасники акції вимагають ухвалити Закон про імпічмент Президента і створити Антикорупційний суд. 

«Даємо (владі) час до 3 грудня. Якщо не приймуть – збираємо людей і оголошуємо «народний імпічмент», – заявив він. 

Серед учасників також народні депутати Юрій Дерев'янко, Юрій Левченко, Сергій Лещенко

Під час виступу на імпровізованій сцені в оточенні синьо-жовтих і червоно-чорних прапорів Міхеїл Саакашвілі заявив:

«Наші акції реально небезпечні – але своїм мирним характером і для олігархату. Ми реально намагаємося здійснити переворот, але це переворот свідомості, а не в державі!».

Порядок під час заходу на Михайлівській площі забезпечує кілька десятків спецпризначенців з боку вул. Велика Житомирська. 

Дійшовши до Адміністрації Президента на вул. Банковій, учасники акції вигукували «Баригу на нари!», «Банду геть!» та виклали на проїжджій частині з лампадок «Корупція вбиває». За їхніми словами, це – символічне нагадування Петру Порошенку про необхідність боротися з корупцією. 

Також учасники акції кинули в поліцію кілька запальничок, але конфлікту не сталося: організатори «Маршу обурених» відвели активістів від лінії кордону поліції.

Після акції під Адміністрації Президента України люди рушили до площі Конституції під Верховною Радою, де відбудеться чергове віче за участі Міхеїла Саакашвілі та інших політиків та активістів, які беруть участь в акції.

Наразі силового зіткнення з специ призначенцями, які охороняють будівлі органів влади, вдавалося уникнути.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Євгена САРАХМАНА(«Українська правда»): Міхеїл Саакашвілі спілкується з громадою.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%