І вперше – «The Necks»!

І вперше – «The Necks»!

Фестиваль «Jazz Bez» об’єднає 16 міст України та Польщі!


З 8 по 10 грудня 2017 р. відбудеться одна із найбільших музичних подій України і Польщі – XVІІ міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez» в Луцьку!

Фестиваль «Jazz Bez» запрошує лише тих виконавців, які зараз творять світовий джаз. Також родзинкою фестивалю є презентація максимальної кількості джазових стилів: свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, ясс, фанк, кул, фрі-джаз тощо.

«Серед зірок цьогорічного фестивалю вперше на фестивалі виступлять музиканти з Австралії. Всесвітньо відоме австралійське тріо «TheNecks», яке грає разом із Ніком Кейвом, Браяном Ено, Swans та іншими ідолами світової музики виступить у Києві, Львові та Луцьку», – зазначили в оргкомітеті.

Організатори фестивалю у Луцьку: Генеральне консульство Республіки Польща в м. Луцьку, Луцький джазовий клуб, Громадська організація «Принцип» та Мистецьке об’єднання «Дзига».

За сприяння: ТОВ «Кромберг & Шуберт», Рекламна агенція «Promo-Shop», Волинська обласна філармонія.

Ведуча – Наталка Войтович, одяг ведучої від INSPIRO.

Вхід на фестиваль – 100 грн (кількість місць обмежена!). Квитки можна придбати через Інтернет на сайті kasa.in.ua або за телефонами 097 0000 754, 066 0000 754).

Вся інформація про Jazz Bez:

https://www.facebook.com/events/182740755603477

http://dzyga.com/projects/jazzbez-2017

Довідка: «Jazz Bez» – це транскордонний джазовий марафон, який поєднує десятки міст, сотні музикантів з цілого світу, тисячі меломанів, безліч кілометрів та ще більше відтінків джазу у єдине свято музики і свободи.

Фестиваль розпочався 2001 р. із концертів у Львові та Перемишлі, а тепер розповсюдився на основні культурні центри України та Польщі. Прецедентів такій джазовій події досі немає ні в українській, ні в польській музиці. За 16 років на фестивалі відбулися сотні концертів, утворилися десятки міжнародних проектів, а кількість музикантів, що грали на «Jazz Bez» перевищила тисячу!

Поважай себе – слухай джаз!

Наш кор.

На фото: афіша фестивалю.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%