Сергій Адамчук – поруч із родиною Саакашвілі!

Сергій Адамчук – поруч із родиною Саакашвілі!

Можна не сумніватися, що одним із перших разом із Міхеїлом Саакашвілі його 50-річчя відзначить лідер облорганізації «Руху Нових Сил» Сергій Адамчук.


В усякому випадку, на це наштовхує світлина, зроблена фотокореспондентом «Радіо Свобода» під час ходи маніфестантів 12 листопада 2017 р. у м. Києві. Як відомо, після першого мітингу колона «Маршу обурених» прокрокувала центром столиці. В перший лавах перебував сам Міхеїл Саакашвілі та його родина: дружина Сандра Елізабет Рулофс-Саакашвілі (громадянка Нідерландів) і молодший син Ніколоз, якому 12 років.

Фотофакт стверджує, що ліворуч від Міхеїла Саакашвілі йдуть саме вони: син і дружина. А от одразу біля Сандри Елізабет, професійного дипломата і лауреатки загальноукраїнської акції «Жінка ІІІ тисячоліття» і номінації «Знакова постать» – волинянин Сергій Адамчук (у прозорому рожевому дощовику).

А 50-річчя опозиційний політик відзначатиме 21 грудня 2017 р. Правда, де саме і з ким, наразі невідомо. Але що Сергій Адамчук своєю понад місячною участю в акціях протесту в центрі Києва довів, що має право привітати Міхеїла Ніколозовича одним із перших, то це факт. точніше, фотофакт.

Світлана КОМА.

На фото з порталу «Радіо Свобода» (Єфрема ЛУКАЦЬКОГО, АР): Міхеїл Саакашвілі, Ніколоз Саакашвілі, Сандра Елізабет Рулофс-Саакашвілі і Сергій Адамчук (зліва направо).


 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (119) - 26.7%