Хтось підпалив «Волинське Пирогово»…

Хтось підпалив «Волинське Пирогово»… Олександра Середюка викурюють із Рокинь будь-якими способами?


У музеї-скансені, що в селищі Рокині Луцького р-ну, вночі згоріла дерев’яна хата. Пожежники ніяк не коментують цю подію, хоча можна припустити, що в такий спосіб хтось намагається вплинути на директора музею-скансену Олександра Середюка, аби він втратив інтерес до цієї установи, а земельна ділянка та експонати були приватизовані за безцінь…

Про надзвичайну подію 14 листопада Інформаційному агентству «ВолиньPost» повідомив директор установи Олександр Середюк.

Він сповістив, що в момент займання хати на господарстві нікого не було, адже він та сторож у адміністративній будівлі музею готувалися до академії з нагоди 40-річчя музейної діяльності Олександра Середюка.

«Тому сторожа не було на місці. Коли ми розійшлися: я – додому, він – на роботу, то він до мене зателефонував і каже, що горить хата. Я викликав пожежних, а потім побіг у музей. Ми збивали вогнегасниками вогонь, а потім його загасили пожежники. На жаль, хата частково згоріла», –  розповів представникам «ВолиньPost» Олександр Середюк.

Щодо причин пожежі, то директор музею вважає, що хату підпалили:

«Це зробили рейдери, які місяцями намагаються усунути мене від музею. І раз вони опустилися до такого примітиву, то, очевидно, що в них в голові менше думок, ніж в мене ідей».

А що комплекс у смт Рокині Луцького р-ну викликає великий інтерес у приватного бізнесу, то це очевидна справа. В усякому випадку, щоб довести музей-скансен до банкрутства, йому припинили бюджетне фінансування.

Щоб якось допомогти «волинському Пирогово», МГО «Волинське братство» навіть організувало та провело влітку ц. р. міжнародну волонтерську акцію, коли представники різних країн світу разом із українцями понад тиждень безплатно працювали на благо установи.

В Головному управлінні ДСНСУ у Волинській області подію ще не коментували.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Ольги КОНОНЧУК: одна з музейних хатинок у Рокинях.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%