Діалог газетярів і поштовиків

Діалог газетярів і поштовиків

13 листопада у Волинській дирекції УДППЗ «Укрпошта» з ініціативи облорганізації Національної спілки журналістів України відбулася зустріч журналістів-газетярів і поштовиків.


Говорили про особливості передплатної кампанії 2017 р. на газетно-журнальну періодику. Про необхідність подолати корупцію в цій сфері. Про рівноправні правила гри щодо всіх учасників цього процесу. Про сприяння поштовикам у популяризації їхньої професії, особливо – листонош, дефіцит яких почав набувати великих масштабів. Про місцеву пресу, яка повинна й надалі посідати гідне місце на ринку періодики. І про багато інших, важливих для обох сторін, проблем.

У зустрічі крім керівників поштових вузлів зв’язку та відділень з усієї області (з ними контактували з допомогою селектора) взяли участь гендиректор облдирекції УППЗ Іван Шевчук, голова облорганізації НСЖУ Михайло Савчак, заступник голови облорганізації НСЖУ, головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк, секретар облорганізації НСЖУ, головний редактор газети «Вісник і К» Євген Хотимчук, член правління облорганізації НСЖУ, власкор парламентської газети «Голос України» Микола Якименко, власкор газети «Урядовий кур’єр» Ольга Булковська, головний редактор газети «Луцький замок» Віктор Трофимчук, головний редактор газети «Твій вибір» Тарас Хотимчук, начальник відділу передплати газети «Волинь-нова», колишній начальник поштового відділення на Горохівщині Петро Рузак та інші.

Якими будуть результати цієї зустрічі, покажуть підсумки передплатної кампанії, котра завершується після 25 грудня. Але що вона буде ще важчою, ніж раніше, на це вказують економічні обставини, що склалися в державі, та все зростаючий інтерес до електронних медіа.

Єдиним репортером, який завітав на цю відкриту для ЗМІ та громадськості зустріч, виявився кореспондент «Волинських новин» Олександр  Зелінський.

Наш кор.

На фото Олександра ЗЕЛІНСЬКОГО (ІА «Волинські новини»): після зустрічі газетярів і поштовиків, яка тривала понад годину.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%