Сторінками минулого 16.11.2017

Сторінками минулого 16.11.2017

50 років тому
Світло з Добротвору
Докорінно змінилося життя Старої Вижівки, коли до населеного пункту надійшла електроенергія від Добротвірської ДРЕС.  Замість поліських хатинок тут з’явилися сучасні споруди, а за 4 роки тут зведуть ще й новий кінотеатр, готель, універмаг і лікарню на 200 місць».
(«Нове життя», 1967 р.).
На фото з архіву: нова вулиця в смт Стара Вижівка.

20 років тому
Шахта, торф і сірники
«Після зустрічі Міністра вугільної промисловості України Станіслава Янка з головою облдержадміністрації Борисом Клімчуком , вивчення стану справ на торфобрикетному заводі «Сойне», ознайомлення з проблемами гірників у м. Нововолинську, урядовці одразу ж почали діяти. Уже через 3 дні нововолинцям надійшло 800 тис. грн на підготовку нових лав на шахтах №5 і 9, а також 500 тис. грн виділено на ліквідацію наслідків стихії. Міністр Станіслав Янко заявив: з чотирьох нових шахт, які будуватимуться в Україні, одна з них буде в м. нововолинську – №10. А щоб створити додаткові робочі місця, вирішено збудувати в Місті гірників потужну сірникову фабрику».
(«Досвітня зоря», 1997 р.).

15 років тому
«Буг» по-новому
«Необхідно створити такі умови, щоб українець, де б він не проживав, почувався українцем!», – сказав, відкриваючи чергове засідання Єврорегіону «Буг» голова облдержадміністрації, Герой України Анатолій Француз. За участі гостей із Польщі та Білорусі форум пройшов під егідою необхідності захисту прав етнічних українців та теренах сусідніх держав».
(«Досвітня зоря», 2002 р.).

10 років тому
Ультиматум Костю Волиняці
«Головний редактор газети «Луцький замок» на нараді за участі голови облдержадміністрації Миколи Романюка і голови облради Анатолія Грицюка пожалкував, що свого часу погодився на пропозицію тодішнього Луцького міського голови Антона Кривицького та погодився очолити доведене до ручки видання… І хоча облорганізація НСЖУ грудьми стала на захист Феодосія Мандзюка (легендарного Костя Волиняки), на зборах трудового колективу редакції секретар міськради Святослав Зелінський, який прийшов до влади у команді новообраного мера Богдана Шиби,  поставив ультиматум: або влада допомагає «Луцькому замку», або головний редактор пише заяву на звільнення. Мотивація така: «Нам із Вами некомфортно працювати…».
(«Волинська газета», 2007 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%